Koltuk Yıkama - Edremit İda Halı Yıkama Fabrikası - 0266 372 12 40


Koltuk Yıkama

İda Halı yıkama fabrikası olarak sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de Koltuk Yıkama hizmetidir.

İda Koltuk yıkama olarak evlerinizde ve diğer oturum alanlarınızda bulunan koltuklarınızın sağlığınız için yılda en az 1 kere yıkatmanızı öneririz. En çok kullandığımız eşyalardan olan koltuklarımızın zamanla üzerinde oluştuğu mikrop ve bakterilerin insan sağlığı açısından kötü sonuçlar doğurabileceği bilinmektedir.  İşde bu sebepden dolayı yılda en az 1 kez yıkanmasını tavsiye etmekteyiz.

Oturma gurubu yıkama ve çekyat yıkama veya yıkatma işlerinizde bizden fiyat, bilgi almadan yaptırmayın. Çünkü Edremit koltum temizleme firması olan Koltuk yıkama şirketimiz her yıl 100 lerce müşterinin koltukları yıkamakda ve %100 memnuniyet ve temizlik sağlamaktadır.

Edremit bölgesinde bulunan fabrikamız koltuk yıkama hizmetini burhaniye, havran ilçeleri ve güre, akçay, altınoluk mahallelerinde herhangi bir fiyat farkı yansıtmaksızın yıkama yapmaktadır.

Koltuk yıkama süresi koltuklarınızın kir durumuna göre değişiklik gösterir. Bir takım koltuk yıkama 45 dk ile 90 dk arası sürmektedir. Koltuklarınız üzerinde bulunan lekeler özel leke çözücüler ile %99 a yakın bir başarı ile temizlenmektedir.

Bilgi ve Sipariş iletişim: 0266 372 12 40 - 0538 842 34 20

kltk yıkama kltk

Çekyat Yıkama Çekyat yıkatma siz müşterilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu temizliklerin baş.
Köşe Takımı Yıkama Edremit köşe takımı yıkama sı yapan firmamız müşterilerimize ücretsiz servis ile hiz.