Stor Perde Yıkama - Edremit İda Halı Yıkama Fabrikası - 0266 372 12 40


Stor Perde Yıkama

Edremit Stor Perde yıkama firması olarak müşterilerimize 2010 yılından beri hizmet etmekteyiz. Bölgesinde ilk lerin firması olarak perde yıkama işlemini müşterilerine sunan ilk firmayız. 

Edremit  stor perde yıkaması alanında yılların deneyimini müşterilerimize gerek duydukları kalitede hizmet etmek için kullanmaktayız. 

Perde yıkama basite alınacak bir iş olmadığı gibi profesyonel olmayan kişiler tarafından yıkanmasıda bir okadar sakıncalıdır. Perde yapısı ve türü farklı özelliklerde olduğundan dolayı perde ye en uygun kimyasallar kullanılarak yıkanması gerekmektedir. Edremit stor perde yıkama olarak firmamızda perde yıkama kimyasalları kullanılmakta ve makineler ile yıkama yapılmaktadır. 

Edremit Stor Perde yıkama işlemlerinde bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz.Perde yıkama hizmeti veren firmamızda tüm hizmetlerinde olduğu gibi stor perde yıkama hizmetide firmamız garantisi altındadır. Herhangi bir zarar durumunda firmamız garantisi altında olan stor perdeleriniz tarafımızca oluşan zarar karşılanmaktadır.